єрм. Лука (Михайлович): «Спішімо до храму, самі стаючи храмом живого Бога»

Церковна молитва має особливий смак. Складно висловити цю духовну таємницю на катехитичних заняттях або у сухих теологічних постулатах, якщо відчуття Божої присутності одного разу не торкнеться серця людини у цьому неймовірно красивому танку літургійного життя. Мені складно було б уявити свій досвід віри без відчуття цієї глибокої тайни християнства.

Христос воплочується не тільки від Пречистої Діви, як Син Людський, він теж об’являється через містичне життя Церкви, у численних знаках буття Непорочної Невісти Агнця – Церкви. Святі лики ікон, пломеніння свіч, запах кадильного приношення, многота священних жестів і символів, змістовна симфонія Божого Слова і промовистих церковних гимнів є унікальною мовою, через які Господь спілкується з нами, заручаючи душу людини у святий союз віри.

Безмежно красивий Бог зволив явити цю глибоку красу нам, дітям Церкви. Спішімо до храму, щоб щоразу увіходити перед лик Христа, переходячи від сили до сили і від слави до слави, самі стаючи храмом живого Бога.

За матеріалами Фейсбук-сторінки єрм. Луки (Михайловича)