Єрм. Юстин (Бойко): “Сидите перед екраном у паніці? Ідіть до церкви – моліться, допомагайте армії!”

Повірте, ніхто нам не зробить гіршої шкоди, ніж ми самі собі. Що нас завжди тримало на Майданах? Що нас тримало у перемозі? Це наша єдність. Я от маю таку пораду для тих, які сидять перед  гаджетами і бояться. Якщо це молоді люди – робіть щось разом на підтримку армії, співайте українські пісні. Старші – ідіть до церкви, моліться, беріть внуків, не будьте самі. Єднайтеся! Намагайтеся зрозуміти, що зло не буде тривати, а той, хто сіє смерть, сіє зло.  Люди, які бажають знищити нас чи наш народ не триватимуть. Бог їх знищить, а не ми.

  Зброя іде потім. Найперше ідуть інформаційні атаки. Пригадайте як у 90-х не було що їсти, страшна економічна криза. І з’явився доктор Кашіпровський. Люди ставили банки перед телевізором і “заряджали” їх. То була якась чудасія. Люди сиділи перед телевізором і думали, що Кашпіровський вилікує їхні хвороби. А це була спроба маніпуляції народом. Чому люди так робили? Бо їх відволікали від реальних проблем. Так само, серіали 90-х років дивилися, відкидаючи свої справи. Друзі, зараз ми з цього сміємося, а тоді ми тим жили. Так само зараз намагаються підкорити наші уми, нас застрашити. Бо це основне завдання ворога.

 Я не військовий експерт, а богослов і священник. І я покликаний пояснювати людям ті речі, які належать до віри у Бога. Божа любов, любов до Бога і ближнього  – це найголовніше.

 Тому,хотів би вас закликати – замість хвилюватися і сіяти паніку – та поспівайте українських пісень, та помоліться! Подивіться яка прекрасна наша Україна!  Відкривається світле майбутнє. Ми маємо молодь, яка народилася за України, маємо на перших рядах чудове наше військо, яке 8 років тримає оборону. Уявіть! 8 років наймогутнішій армії світу протистоїть армія – не американська, а українська. Вірте армії! Вірте Церкві!  Хто є з Богом, той завжди переможе! Бог дав нам життя! Тому, довіряймо Богові, не сумніваймося у Ньому. Світить сонце позаду мене. Це сонце правди, сонце віри.