Євген Бойко: “Молитовний сніданок – це сніданок любові”

Сьогодні у Львові відбувся міжконфесійний Молитовний сніданок. Цінність цієї події – у можливості для релігійного Львова бути разом. Адже спільне спілкування, обговорення проблем – запорука успішності міста. 
 
Про важливість заходу на своїй Фейсбук-сторінці зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко:
 
“Дякую всім керівникам львівських конфесій за сьогоднішню зустріч на молитовному сніданку в трапезній Українського католицького університету.
 
Молитовний сніданок у Львові – це щось особливе та нове для нашого міста. Ідея прийшла з Америки, але потреба народилась у Львові.
 
Це ж так добре, коли ми разом збираємось, щоб поснідати, помолитись та поговорити про важливі питання в нашому житті.
 
Перші християни практикували вечері любові – агапе, під час якої вони причащались. Молитовний сніданок чимось нагадує агапе – це сніданок любові, де ми причащаємось відкритості та спілкуванню, якого стає щораз менше в нашому житті.
 
Друзі, колеги, брати, сестри, завтра ми згадуватимемо пам’ять Усікновення Чесної глави Іоана Хрестителя. Це пісний день. Це день, коли на пам’ять приходять часи, коли влада не хотіла чути Божий голос через пророка.
 
Сьогодні хочу побажати всім нам не лише мати вуха, але й чути, не лише мати очі, але й бачити. В першу чергу один одного, а над всім, за словами блаженного Августина, – любов. Тільки розуміймо її правильно”.