“З Богом нас чекає перемога!”. Львівська монахиня здобула 1 місце у біговому півмарафоні

6 вересня у Луцьку відбувся ювілейний , 5 тий Dmytruk Luchesk Half Marathon. Монахиня зі Згромадження Сестер Катехиток св. Анни, членкиня спортивного клубу “Шипшина”, с. Вікторія Куспісь отримала 1 місце у своїй категорії і пробігла 21км. за 1 год. І 44 хв.

У змаганні взяли участь 271 спорсмени з усієї України.

Як розповіла с. Вікторія:

“Цей біг я жертвувала за Душі у Чистилищі. Коли я бігла, то молилась.Перед бігом сказала: «Усе на Славу Божу і за Душі у Чистилищі».За мене молились мої сестри і друзі та діти, яких я навчаю.Вдячна усім хто за мене молився. Дякую  Сестрам,  які   переживали за мене. Спасибі тренеру за усі поради”.

Готувалася до змагання сестра упродовж року у співпраці із тренером:

” Отримую  завдання від тренера, виконую і висилаю звіт”.

С. Вікторія розповіла, що радіє цій перемозі:

“Ця перемога для мене була дуже важливою, Бог подарував мені її, щоб показати мені,що Він може усе зробити для нас зробити.  Варто вірити і довіряти Йому у важких ситуаціях життя. І ніколи не здаватися.

Бог є сильний і дає мені також свою силу. Завжди коли я втомлена прошу Господа: «Господи, Ти моя сила, дай мені сили.» Завжди Бог обдаровує мене  своїми дарами, яких прошу у Нього. Дякую Богові за перемогу і за здоров’я. Маємо дбати за своє здоров’я, адже це теж подарунок від Небесного Отця. Бажаю кожному  перемагати  себе,коли важко не здаватися, довіряти Богові, адже з Ним на нас чекає перемога”.