За 90 днів війни понад 400 парафій з УПЦ (МП) перейшли до ПЦУ

Про це повідомили на фб-сторінці Православної Церкви України.

“Сердечно вітаємо братів і сестер у складі нашої великої, дружної та єдиної церковної родини! Вітаємо тих, хто вийшов з темряви на світло і не може надалі жити в суцільній брехні, яка виправдовує знищення українського народу, окупацію наших земель, нелюдські вбивства та знущання над людьми. Вітаємо тих, кому совість не дозволяє більше перебувати у підпорядкуванні структурі, голова якої, благословляє на масові вбивства та злочинну ідеологію “русского міра”.
За 90 днів від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну маємо вже понад 400 громад зі всієї України, які абсолютною більшістю голосів ствердили свій вихід з підпорядкування Московському патріархату та, послідувавши Томосу про автокефалію, долучилися до помісної Православної Церкви України. Серед них 50 громад перейшли безпосередньо під омофор Предстоятеля – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
Наша Церква – справді відрита Церква для всіх! Ми не хочемо карати чи засуджувати когось за минуле – Бог усім Суддя – але хочемо разом, єдиним духовним фронтом, служити нашому народові, рідній країні, правдиво творячи майбутнє єдиної помісної Української Православної Церкви, як це визначено канонами і Томосом про автокефалію.
Незворотній процес переходів триває, тож об‘єднаймо Церкву, укріпімо разом наш духовний фронт, захистимо державу! Наша сила – в єдності”.
 
Джерело: фб-сторінка: Православної Церкви України