“За будь-яких обставин залишаймося на дорозі християнського життя”, – владика Володимир (Груца)

Залишаймося з Христом навіть тоді, коли ми не розуміємо всього у своєму християнстві. До цього сьогодні, у четвер 10 грудня, під час проповіді закликав Преосвященніший владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

“Сьогодні чуємо, що Христос перебуває зі своїми учнями. Проте так виглядає, що вони не розуміли свого вчителя. Здавалося б  коли вже їм зрозуміти, бо вже наближається перед ними Єрусалим”, – коментуючи Євангеліє зауважив проповідник і додав: “Важливо, що вони залишаються з Христом на одній дорозі, а Він їх не проганяє, а затримує у своїй школі. Пояснює деякі питання. Це означає універсальність відкуплення. Христос попереджує, що на нього будуть плювати. Людина коли плює на іншого, то немовби викидає з себе яд агресії. Натомість Ісус своєю силою зцілював людей”.

“Сьогодні запитаймо себе: “Що ми розуміємо з нашого християнства?”, – закликав архиєрей.

“Дуже часто хочемо бути в ролі жертви, кажемо, що нас знважають чи б’ють. У будь-якому разі важливо, щоб ми залишилися на дорозі християнського життя навіть тоді, коли ми всього у своєму християнстві не розуміємо.  Залишімся з вчителем і слухаймо Його, а Він нас навчить. Будьмо слухняні!” – наголосив владика Володимир.