Захищаючи Україну, загинув капелан і священник ПЦУ о. Михало Гергелюк

19 червня Верховинщину приголомшила сумна звістка про загибель на війні Михайла Гергелюка з Верхнього Ясенова. Загиблому було майже 30 років. Про це повідомив сайт “Духовний фронт України”.

«Справжнього Воїна-захисника на війну Україна покликала у 2014-му. Воював у складі батальйону «Донбас». З початком рашистської навали 24 лютого Михайло вступив у лави тероборони, згодом одним із першим став на захист цілісності держави. Був командиром мінометного розрахунку. Фатальний випадок підстеріг Михайла під час виконання бойового завдання», – розповів у соцмережі Роман Клим.

Михайла Гергелюка декілька років тому керуючий Коломийської єпархії Православної Церкви України Юліан висвятив на священника. Він, разом із батьком Михайлом, співслужив у храмі Пресвятої Тройці Верховинського благочиння у Верхньому Ясенові.

«Чоловік також був отцем-калеланом, проповідуючи Боже слово і прохаючи Господнього заступництва спільно з нашими захисниками спочатку у теробороні, а відтак вже на фронті», – додав Клим.

Священник ПЦУ займався волонтерством, був твердим, цілеспрямованим, нереальним мотиватором для вірян і оборонців, і водночас щирою й доброю людиною.