Залогінь свою Вервицю: у світі триває молитва за тих, хто відійшов від віри

Триває світова молитовна ініціатива «Виклик 50 тисяч Розаріїв». Її ініціатор, американський єпископ Роберт Баррон, заохочує всіх охочих долучатися до молитви на вервиці за тих, хто відійшов від віри.

Про це інформує сайт РКЦ.

Акцію «Виклик 50 тисяч Розаріїв» проводять вже вдруге. Долучатися до неї єпископ Роберт Баррон та команда, що створила католицький додаток «Hallow», запрошують всіх охочих. Ініціатива, започаткована у травні 2023 року, принесла надзвичайні результати.

«Минулого року в травні ми поставили собі за мету помолитися 10 000 Розаріїв протягом місяця, і ми думали, що це дуже амбітна мета, але ми досягли її за 48 годин», – зазначив єпископ Роберт Баррон. Загалом же кількість молитов у рамках акції минулого року сягнула 64 000.

Тож акцію «Виклик 50 тисяч Розаріїв» проводять знову цьогоріч в особливому наміренні. Учасники акції моляться Розарій (Вервицю)  за тих, хто відійшов від віри, «щоб вони повернулися до Католицької Церкви з оновленим розумінням Божої любові і милосердя». За даними мапи події, долучаються до ініціативи люди з цілого світу. Від початку травня до сьогодні учасники помолились 33 806 Розаріїв.

Взяти участь в акції дуже просто – достатньо повідомити на сторінці про свою молитву. Тут можна «залогінитись», вказавши своє ім’я, місто та кількість вервиць, які збираєтеся помолитись в цьому намірі.

На карті ініціативи можна побачити, що до молитви вже долучилися вірні з України, зокрема з Дунаївців, Івано-Франківська та Львова.

«Ми починаємо з 50 000 Розаріїв, але сподіваємося досягти 100 000», — зазначає єпископ Баррон. Він додає, що це дійсно надихає, коли бачиш як карта на сторінці ініціативи поступово заповнюється червоними крапками, бо кожна з них означає щонайменше один Розарій в намірі повернення «заблукалої вівці» до пастиря.

Нагадаємо, що Богородична молитва на вервиці в Західному християнстві називається молитвою Розарію (лат. rosarium), польською Ружанєц (Różaniec).