Напередодні Різдва до Львова приїде Апостольський Нунцій Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті

Гуджеротті-700x533Львів’ян запрошують у четвер, 24 грудня на Святу Месу Навечіря Різдва Христового – Пастирку, яку у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії (пл. Катедральна,1), очолить Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, Розпочнеться святкове богослужіння о 18.00 год. і буде транслюватися на ТРК Львів.

Додамо, новопризначений Апостольський Нунцій в Україні Високопреосвящений Клаудіо Ґуджеротті вже прибув в Україну.

Читайте також: Новий Апостольський Нунцій в Україні — Клаудіо Ґуджеротті

На летовищі Архиєпископа вітали представники Католицької Церкви України: Його Блаженство Святослав Шевчук — голова УГКЦ, Його Високопреосвященство Петро Мальчук — архиєпископ Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви, та Його Преосвященство Мілан Шашік, єпископ Мукачівської єпархії Греко-Католицької Церкви. Владики привітали монсеньйора Клаудіо на українській землі та склали побажання плідного служіння.

Після цього Апостольський Нунцій відвідав кардинала Любомира Гузара, з яким його єднає давнє знайомство. Вони разом помолилися в капличці, а на завершення монсеньйор Клаудіо попросив кардинала Любомира про благословення.

mykolaj3

У приміщенні Апостольської Нунціатури в Україні архиєпископа Ґуджеротті привітали працівники папського представництва. Новопризначений нунцій зазначив, що, який уперше має такий великий колектив співпрацівників, тож сподівається добре виконати свою місію.

За матеріалами: diocese-lviv.org, www.credo-ua.org