«Хто? Де? Коли?»: триває реєстрація на інтелектуальну гру, присвячену новомученикам УГКЦ

Триває підготовка до всецерковної інтелектуальної гри «Хто? Де? Коли?-2024», який проведе Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ. Охочі вже можуть зареєструватися на гру, що буде присвячена блаженним новомученикам УГКЦ ХХ століття.

Про це Патріарша катехитична комісія УГКЦ повідомляє на своєму сайті.

До участі запрошують дітей та молодь парафіяльних катехитичних шкіл віком від 10 до 17 років. Базою для приготування до гри є книжка  «Ті, що перемогли світ». Це видання – збірник 28 катехитичних занять, кожне з яких розглядає біографію окремого блаженного чи блаженної і є адаптоване для дітей середнього і старшого шкільного віку.

Придбати книгу в друкованому або електронному варіанті можна за цим посиланням: https://siyach.com.ua/…/ti-shho-peremogly-svit…/

Тему гри ілюструє цитата святого Папи Івана Павла ІІ, який беатифікував 28 українських новомучеників під час пастирського візиту до нашої країни у 2001 році: «В наше століття “повернулися” мученики, часто незнані, майже як “невідомі воїни” за велику справу Божу. Наскільки це можливо, їхні свідчення не мають бути втраченими». Учасники конкурсу не просто змагатимуться за перемогу, а й зможуть дослідити життєві сторінки непересічних постатей в історії УГКЦ краще пізнати шлях у вірі її новомучеників.

Заявку на участь у грі потрібно подати до 1 березня 2024 року.

Гра проводиться на таких рівнях:
– парафіяльний  –  довільна дата;
– деканальний  – довільна дата;
– єпархіальний/екзархальний – до 1 червня 2024 року;
– патріарший – 16 червня 2024 року.

Детальніше ознайомитися з положенням про гру можна на сайті Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.