Залужний відзначив головного військового капелана Львова

Почесний нагрудний знак від Головнокомандувача Збройних сил України отримав настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла у Львові отець Тарас Михальчук.  Священник також очолює Місію «Центр Військового капеланства» Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Інформацію про це головний військовий капелан Львова розмістив сьогодні, 21 вересня, на своїй сторінці у Facebook.

«Відзнака Головнокомандувача Збройних сил України. Велика вдячність парафіянам Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла. Дякуємо добродіям з усього світу за підтримку України. Разом до перемоги. Все буде Україна», — написав священник.

Нагороду вручили представники командування 24-ої окремої механізованої бригади.

Фото: Духовна велич Львова/отець Тарас Михальчук

В коментарі сайту «Духовна велич Львова» о.Тарас Михальчук розповів, що за півтора року «Центр військового капеланства» та Гарнізонний храм отримали багато нагород від військових частин. Однак від Головнокомандувача це перша відзнака.

«Нагороди та відзнаки, які ми отримуємо від військових є в певному розумінні звітом про нашу роботу. Наші зусилля не лише помічають, але й цінують, і це дуже приємно та надихає служити далі. За нашим служінням стоїть багато людей і в Україні, і за кордоном. Це спільна жертовна праця задля перемоги, задля України й тих, хто її боронить ціною свого життя», – розповів о. Тарас Михальчук.

Фото: Духовна велич Львова/отець Тарас Михальчук

Також читайте: О.Тарас Михальчук: «Повертатись у пекло військового мотивує любов»