«Завдання кожного з нас – розвивати зерно вартості повноцінного громадянина нашого суспільства», – владика Венедикт під час прес-конференції у Школі святої Софії

PufQC030 вересня у Львівській початковій школі святої Софії відбулася прес-конференція на тему: «Розвиток навчально-виховних закладів християнського спрямування в Україні, зокрема у Львові». Захід відбувся за участю Преосвященного владики Венедикта, Оксани Юринець та Оксани Кочерган.

Під час спілкування із журналістами Єпископ-помічник Львівської архиєпархії наголосив на важливості розвитку шкіл християнського спрямування та впровадженні в навчально-виховний процес християнських цінностей. Владика зазначив, що кожна людина має особливу вартість в очах Божих. «Завдання кожного з нас – розвивати зерно вартості повноцінного громадянина нашого суспільства», – сказав єпископ. Повідомляє сайт Львівської Архиєпархії.

Про важливість християнських цінностей у вихованні говорили також Оксана Юринець та Оксана Кочерган. Зокрема, Оксана Юринець зазначила, що лише з Господом людина може осягнути щасливе життя.