Завершилося ХІ Піше паломництво Жешув-Львів

В неділю, 30 червня, понад 250 паломників з усієї Польщі завершилили молитовну пішу ходу з Жешува до чудотворного образу Матері Божої Ласкавої, що у Митрополичій Базиліці у Львові. Вони подолали 184 кілометри. Цього року паломництво було під гаслом “Любов живе в сім`ї”.

В суботу шлях паломників пролягав із райцентру Городка до села Годивиці Пустомитівського району Львівської області. На околиці села паломників з Польщі урочисто зустріли греко-католики на чолі з парохом о. Юрієм Цегельським. Далі всі разом, прославляючи українською і польською мовами Господа і Матір Божу, попрямували до греко-католицької церкви. Після спільного молебня прийшли до зруйнованого костелу Усіх Святих, який намагається врятувати відновлена в Годовиці громада РКЦ.

Після привітання паломників о. Олександр Кусий, котрий доїздить до Годовиці з Львівської катедри, разом з присутніми католицькими священиками освятив відновлений місійний хрест. Молодь і діти виступили з концертом, а дорослі запросили паломників на почастунок та ночівлю в своїх домівках.

В неділю вранці на останньому відрізку шляху до паломників долучився єпископ-помічник Львівський Едуард Кава, котрий очолив Святу Месу в Митрополичій Базиліці та виголосив проповідь. На богослужінні були також паломники, котрі приїхали з Жешува автобусами.

Цього ж дня учасники ХІ Пішого паломництва з Жешува до Львова відвідали теж Личаківський цвинтар, де відправили Хресну Дорогу.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор Костянтин Чавага

Джерело: http://www.rkc.lviv.ua

Фото із фб-сторінки Katedra Lwovska