Завершився проект «Разом до мрії» релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії

1513640609_max-20171218181229285Проект, який тривав протягом 2016–2017 років, полягав в організації спільного дозвілля для дітей із дитячого містечка «Країна дитячих мрій» і з державних інтернатів Львова та Львівської області. Діти відвідували різноманітні вистави у Львівському державному цирку, веселилися в аквапарку та дитячих розважальних комплексах, відвідали дельфінарій та зоопарк, їздили на екскурсії Львовом, спільно переглядали мультфільми, фільми, театральні вистави тощо. Під час довгих переїздів автобусом перечитували та розкривали повчальний зміст історій Бруно Ферреро. Про це повідомляє «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії.

Щиро вдячність за підтримку у реалізації проекту «Разом до мрії» Фонду UCEF, Львівській освітній фундації, а також Громадській організації «Турбота в Дії» за допомогу в пошуку волонтерів.

Велика подяка усім, хто брав участь у реалізації проекту. Спільними зусиллями організатори змогли подарувати сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, багато радості, прості речі та емоції, які для дітей у звичайних сім’ях норма, а для інших – мрія.

Джерело: Католицький Оглядач