Завтра Архиєпископ Мечислав Мокшицький презентуватиме у Львові книгу спогадів про Івана Павла ІІ

IMG_3587-SMILEУ п’ятницю, 6 лютого, о 18.00 год.  в книгарні «Є» у Львові (Проспект Свободи 7) відбудеться презентація книги Архиєпископа Львівського РКЦ Мечислава Мокшицького і польської журналістки Бригіди Грисяк «Місце для кожного. Розповідь про святість Йоана Павла ІІ».

Впродовж дев’яти років Архиєпископ був Другим особистим секретарем Йоана Павла ІІ. Перебуваючи щоденно біля Папи, він бачив, що в його служінні дійсно було місце для кожного. Головна ідея авторів книги розповісти, як Папа переживав усі свята, літургічний рік: Адвент, Різдво, Великий Піст, Пасху.

“Я ніколи не мав сумніву, що служу святому. Був другим секретарем Йоана Павла ІІ впродовж останніх 9 років його життя. Я бачив його святість зблизька, бачив, як він жив Богом”, – розповідає Архиєпископ Мокшицький у передмові до своєї книги.

Презентуючи українське видання книги читачам у Львові, автор пригадає про дні, проведенні ним біля святого і головні уроки, яких навчився від Йоана Павла ІІ за цей час.

Книга написана у співпраці з польською журналісткою Бригідою Грисяк, яка упорядкувала спогади колишнього секретаря Папи у кілька тематичних розділів. В Україні видана Католицьким Медіа-Центром у 2014 році. Переклад здійснили Аліна Петраускайте і Дмитро Парубець.

Окрім того, під час презентації книги Архиєпископ Мокшицький поділиться враженнями від свого паломництва до Індії, звідки нещодавно повернувся і де також мав нагоду свідчити місцевим християнам  про життя і святість Йоана Павла ІІ.

Більше про книгу читайте у рубриці Книгарня: У гостях в Івана Павла ІІ