Завтра БФ «Карітас-Львів УГКЦ» відзначає 20-ліття соціального служіння

unnamed__1__74367У четвер, 2 червня, на сцені Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» (вул. Вахнянина, 29) відбудуться урочистості з нагоди 20-ліття Благодійний фонд «Карітас – Львів УГКЦ». Початок о 15.30 год.

Захід благословить владика Ігор Возьняк, Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ. З привітальним словом виступить президент Карітасу України Андрій Васькович, а також представники влади.

“Ми зможемо разом відчути тепло спільної праці задля дітей, молоді, осіб з особливими потребами, опіки старших у презентаціях проектів Карітасу” – зазначають організатори.

Довідка:

zapisati_90БФ «Карітас – Львів УГКЦ» – благодійна організація, що здійснює свою діяльність з 1996 року в інтересах суспільства й окремих категорій осіб незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, мови та ін.

БФ «Карітас – Львів УГКЦ» сприяє соціальній реабілітації та надає допомогу дітям і молоді з малозабезпечених і кризових сімей, особам з інвалідністю, з особливими потребами, біженцям та внутрішньо переміщеним особам зі Сходу України і Криму, людям похилого віку.