Завтра храми Львова відзначають празник Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анною

ikonaЗавтра, 22 грудня 2016 року, східна Церква відзначає свято Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анною. Цей празник, започаткований у V ст., особливо поширився у VIII столітті. Саме тоді святий Андрій Критський укладає службу для празника, а Георгій Нікомедійський та Йоан Евбейський величають його у своїх проповідях.

У Євангелії на цей день не описано подій свята, однак слова, сказані там (Єв. – Лк. 36 зач.; 8, 16-21.), відкривають нам духовну сторону зачаття Богородиці. Адже саме воно стало першим променем надії – початком приготування до приходу Месії.

У день Зачаття пресвятої Богородиці св. Анною престольний празник  відзначають три храми  Львова.

УГКЦ

Храм Святої Анни (вул. Городоцька, 32)
Адміністратор: прот. Роман Шафран
Святкова Архиєрейська Літургія розпочнеться о 12.00 год. Служитиме Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

Храм Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (вул. Івана Франка, 56)
Настоятель: о. Андрій Рак
Святкова Архиєрейська Літургія розпочнеться об 11.00 год. Служитиме єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир (Груца).

Храм Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (м. Львів – Білогорща)
Адміністратор: о. Зеновій Боднар
Святкове богослужіння розпочнеться о 12.30  год.

Напередодні празника редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, затишку, злагоди та миру. Хай Господь дарує радості в житті, подібно як її у особливий спосіб, за своїми молитвами, удостоїлися Йоаким та Анна. Хай приклад їхньої довіри Богові зміцнює нашу віру у те, що Господь вислухає наші прохання.