Завтра храми Львова знову відкриють свої двері уночі

BKV_0181У суботню ніч, 5 вересня, свої двері відкриють місця, де проводяться кращі події традиційного проекту «Ніч у Львові». Такий захід організатори вирішили провести в рамках кампанії «Культурне місто» та під час Конгресу культури Східного Партнерства. Вхід на усі події  — безкоштовний.

«Найкращі події Ночі у Львові організовуємо під час Конгресу культури Східного Партнерства, який триває у нашому місті. Відтак, храми, музеї та інші локації будуть відкриті для безкоштовного відвідування вночі» – зазначила Христина Мартиняк, куратор проекту «Ніч у Львові».

Зокрема, можна буде побувати на екскурсії чудотворними іконами «Дорога духу і правди», послухати Вірменські духовні співи та здійснити екскурсію Вірменським Собором, потрапити на бокові нави хорів Гарнізонного храму, насолодитися музикою «Віртуозів Львова» у Домініканському соборі та переглянути виставу «Колесо долі» у підвалах Преображенської церкви. Загалом на львів’ян та гостей міста очікує одразу понад 10 заходів.

«Культура у широкому сенсі є основою усіх цивілізаційних процесів. Культурне місто — проект, який об’єднав зусилля львів’ян з метою створення якісного культурного продукту у місті. Творчі вечори, концерти, екскурсії, літературні читання, мистецькі майстер-класи, лекції – долучитись може кожен творчий та активний мешканець міста» – розповідає Юлія Хомчин, співорганізатор Конгресу культури Східного Партнерства у Львові.

Всю необхідну інформацію можна буде отримати у волонтерів.

11896159_894117544016093_5616856000612293210_n

Нагадаємо, що з 4 до 6 вересня Львів вперше приймає Конгрес культури Східного Партнерства — масштабну міжнародну подію, учасниками якої стануть понад п’ятсот культурних діячів з 19 країн світу. Конгрес відбувається у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Тема Конгресу – «Місія Культури в умовах криз».

Програма-фото з фейсбук-сторінки фестивалю