Завтра львів’ян запрошують на екуменічну молитву за місто

pray_4_uaУ неділю, 3 травня, мешканці Львова та гості відзначають День міста. З цієї нагоди всіх запрошують на спільну молитву до Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11). Початок  о 14.30. Участь у молитві за місто та мешканців візьмуть представники усіх конфесій.

«Символічно, що молитва відбудеться саме у Гарнізонному храмі, який став для львів’ян символом нескореності духу та глибокої самопожертви українського війська. Стіни саме цього храму були свідками того, як наших полеглих солдат проводжали в останню дорогу родичі, друзі, львів’яни, вдячні їм за подвиг в ім’я миру. Запрошуємо усіх долучитися до спільної молитви, щоб разом попросити у Воскреслого Христа миру для нашої багатостраждальної країни та спокою і злагоди у місті» – зазначає Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики ЛМР.

Додамо, що оскільки цього року виповнюється 150 років від дня народження митрополита Андрея Шептицького, 759-річчя Львова відзначатимуть також як День міста Шептицького.