Християни різних конфесій спільно молитимуться за сиріт

У неділю, 8 листопада, Українська Православна Церква Київського Патріархату запрошує у «Всеукраїнський День молитви за сиріт» долучитися  до цієї ініціативи.

ArticleImages_61536_Сироти-w (1)

 «День молитви за сиріт» – це день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. «День молитви» відбувається щорічно, у другу неділю листопада.

 «Наші молитви про Божу ласку до знедолених дітей і їхніх сімей є надзвичайно важливими, особливо в такі нелегкі для нашої країни часи. Молимося і віримо, що Бог зможе вирішити проблему сирітства і Україна стане країною без сиріт», – йдеться у повідомленні прес-центру Київської Патріархії.

Нагадаємо, у 2014 році особливою подією в рамках «Всеукраїнського Дня молитви за сиріт» стала спільна молитва просто неба, що відбулася у Києві на Михайлівській площі. За сім’ї, благополуччя і захист для усіх дітей-сиріт України, а також за батьків, які беруть їх на виховання, разом молилися глави українських церков, Президента України з родиною, уповноважені посли різних держав світу, народні депутати та громадські діячі, прийомні батьки й усиновителі, діти-сироти із різних дитячих закладів, а також просто небайдужі люди.

Цікаві та корисні ресурси для проведення «Дня молитви для сиріт» у ваших церквах чи спільнотах можна знайти на сайті densyrot.org.ua.

За матеріалами: risu.org.ua