Завтра львів’ян запрошують на зустріч з Блаженнішим Епіфанієм

Завтра, 12 вересня 2019 року, о 10:00 львів’ян запрошують у Львівську Політехніку (вул. Степана Бандери, 12), де відбудеться зустріч з Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм. Тема “Відроджена Церква. Нові виклики”. Вхід вільний. Подія відбудеться у Актовому залі Політехніки.

«Спробуйте заглянути в Біблію стільки ж разів, як і в Google, і ви зможете знайти ті відповіді, які не знайдете у мережі. Відповіді про внутрішній світ, про вічні речі, які з плином історії залишаються незмінними…» – саме такими словами нещодавно Митрополит Епіфаній звернувся до української молоді.

“Зустріч у Львівській політехніці стане винятковою можливістю відверто поговорити про важливе для кожного з нас і отримати унікальний духовний та інтелектуальний досвід”, – переконані організатори.

Які виклики стоять перед Православною Церквою України та як Церква їх долає Наскільки складним особистісним викликом є очолювати Церкву у віці 40 років? Як ми реагуємо на виклики, що постають перед нами?
Де шукаємо правду та ціннісні орієнтири? Чи можемо в час труднощів та суспільної турбулентності ставати сильнішими і творити щось велике?
Ці та інші питання будемо обговорювати разом з Блаженнішим Епіфанієм, главою Православної Церкви України на духовній зустрічі.