Завтра найдавніший храм Львова відзначає престольний празник

Завтра, 19 грудня, у День святого Миколая, престольний празник відзначає найстаріша церква Львова – храм св. Миколая Архиєпископа Мир Лікійських Чудотворця, Православної Церкви України (вул. Б. Хмельницького, 28а).

22


Об 11:00 розпочнеться Архиєрейська Божественна Літургія яку очолить Митрополит Львівський і Сокальський  Православної Церкви України Димитрій  (Рудюк)

Додамо, що упродовж 2017-2018 років тривала реставрація храму святого Миколая. Торік на ремонти було витрачено 3 з половиною мільйони гривень.  Цього року роботи продовжили, переважно йдеться про благоустрій прилеглої території. Про це розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради:

“Наразі роботи вже завершено. У 2017 році замінили дах, адже покрівля була вже знищена і вона замінена повністю над самим храмом. Окрім того, були проблеми з інженерним мережами і були замінені усі інженерні мережі, тобто каналізація і водовідведення. Була зміцнена підпірна стінка, яка є нова, огорожа. Було проведено благоустрій і замощення територій із натуральним каменем. Про точний кошторис витрачених коштів у 2018 році можна буде точно сказати згодом, але там близько двох мільйонів”.