Завтра парафія храму на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця” відзначає празник

храм_орликаУ четвер, 31 серпня 2017 року,  парафія на честь ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця» УПЦ КП (вул. Пилипа Орлика) відзначає свій храмовий празник. Святиня розташована поруч з вул. Гетьмана Мазепи, неподалік Львівської міської дитячої клінічної лікарні та Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Більше про храм у матеріалі: “У притворі “львівського Афону”

Нагадаємо, що у день престольного свята парафіяни храму також відзначатимуть п’ятнадцятиріччя з дня заснування своєї духовної спільноти.

Празничні урочистості розпочнуться о 9:00 год. зі святкового освячення води і продовжаться о 10:00 год.  урочистим богослужінням, яке очолить Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Після богослужіння Преосвященний Владика та духовенство проспівають величання іконі, Митрополит Димитрій також прочитає молитву до Пресвятої Богородиці “Всецариці”, опісля відбудеться святковий обхід з іконою довкола храму.

“Ікона Пресвятої Богородиці “Всецариця” є цінною тим, що біля неї відбулося чимало чудес, які вже зафіксовані і зберігаються у нашому храмі. Ікона обдарована пожертвами мирян, що отримали зцілення, складали свої прохання, залишали особисті речі, наприклад, хрестики, медалики. Це єдина у світі ікона, біля якої зцілюються онкохворі. Оригінал ікони знаходиться у грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон. Копія, яка зберігається у нашому храмі, написана у цьому ж монастирі у келії монаха Святого Миколая Капруліса. Опісля вона була освяченою, прикладеною до оригіналу”, – розповів у коментарі для сайту “Духовна велич Львова” настоятель храму, митрофорний протоієрей Володимир Бачинський.

Усіх львів’ян та гостей міста запрошуємо до спільної молитви!

Підготувала Юліана Лавриш, фото – Марії Ревер