Завтра престольний празник у львівському храмі Благовіщення Пресвятої Діви Марії

скачанные файлыХристияни східного обряду 7 квітня відзначають одне з найвеличніших Богородичних свят – Благовіщення. Саме в цей день Ангел Господній приніс благу вість Марії, сповістив їй про народження Спасителя світу. 7 квітня престольний празник  святкують парафіяни храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії УГКЦ у Львові (вул. Пасічна, 83). Святкове Богослужіння розпочнеться о 12.00 год. Очолить Літургію владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Будівництво храму розпочалось у 1995 році. Храм був освячений Високопреосвященнішим Архиєпископом Львівським Ігорем (Возняком) у 2010 році. В церкві чудовий іконостас. Його створенням займалася мистецька група під керівництвом Олега Рішняка. Всі роботи виконані в стилі українського бароко. Іконостас зроблено за копією відомого Богородчанського іконостасу, який створив у 17 ст. ієромонах Йов Кондзелевич.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятеля з храмовим святом. Радіймо разом з Пресвятою Дівою Марією від благої вісті яку звістив їй ангел. Нехай всемилостивий Господь в цей благодатний день додасть нам духовних сил щоб очистившись в пості ми гідно зустріли Воскреслого Христа.