Завтра у Гарнізонному храмі відбудеться Екуменічний Молебень за єдність християн у всьому світі

У середу, 22 січня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбудеться щорічна екуменічна Молитва за єдність християн та мир в Україні. У спільному молебні візьмуть участь представники християнських Церков та спільнот Львова. Організовує захід Інститут екуменічних студій УКУ.  Початок о 19.00 год.
 Як розповів священнослужитель Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук, екуменічні моління у стінах цієї святині відбуваються не вперше:
“У Гарнізонному храмі вже неодноразово відбувалася міжконфесійна молитва за мир, дуже часто це відбувалося під час таких свят як “День Захисника України” та інших свят, які стосувалися безпосередньо нашої Незалежності.   Цього разу маємо такий досить масштабний захід, який організовує Український Католицький Університет і  передбачаємо, що вже буде присутньо багато людей на цій події, бо цю інформацію активно поширювали. Очевидно, ми підтримуємо такого роду моління і запрошуємо усіх до нашого Гарнізонного храму завтра 22 січня о 19 годині”. 
 
Матеріали до Всесвітнього тижня молитов за єдність християн 2020 підготували християни Церкви Мальти та Гоцо (Християни Мальти Разом). 10 лютого багато християн Мальти святкують празник кораблетрощі св. ап. Павла, через що християнська благовість прийшла на ці острови.
Текст із Апостольських Діянь, який читається на це свято, був вибраний як основний для цьогорічного Тижня молитов. Історія починається з того, що Павла відсилають до Риму як в’язня (Ді. 27.1). Хоча Павло перебуває в кайданах, однак Божа місія продовжує здійснюватися через нього.
Сьогодні багато людей стикаються з такими ж бурями і на тому ж морі. Ці самі місця, згадані в читанні (27. 1, 28. 1), також містяться в розповідях про сучасних мігрантів. Людська байдужість приймає різні форми: байдужість тих, хто продає місця відчайдушним людям на небезпечних для плавання суднах; байдужість тих, хто вирішує не висилати рятувальні катери; і байдужість тих, хто відсилає судна з мігрантами назад. Коли християни разом стикаються з цими міграційними кризами, ця історія ап. Павла ставить перед нами певні виклики, які потрібно приймати і вирішувати?
Після завершення молитви P&P квінтет (Peter&Paul) виконає авторські колядки у власних аранжуваннях.