Завтра у Львівській парафії св. Йоана Павла ІІ відсвяткують католицьке Різдво та єврейське свято Ханука

ArticleImages_40005_Rizdvo1Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові традиційно запрошує на спільне святкування Різдва за григоріанським календарем. Святкування розпочнеться завтра, 24 грудня 2014 року о 21.00 год на філосовсько-богословському факультеті Українського Католицького Університету (вул. Хуторівка, 35 А). А вже опівночі відбудеться Різдвяна Служба („Пастирка”).

Цьогоріч свято буде пов’язане зі святкуванням старозавітного, єврейського свята Ханука.

«Це свято світла, в пам’ять про чудесне збереження олії для лампи в єрусалимському храмі. Разом з братами євреями запалимо восьмисвічник – Хануку, слухатимемо та співатимемо єврейські пісні гурту „Техілім”» – розповідає парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові о. Григорій Драус.

Переходом до Нового Завіту буде очікування на Віфлеємське світло, яке принесуть скаути.

Також під час святкування Святвечора відбудеться благословення різдвяних фігурок: Ісуса, Марії, Йосипа та пастухів.

24.12.2013_УКУ_святвечір_2Особливим моментом вечері стане ділення різдвяним хлібом („оплаткою”), складаючи найкращі побажання давно знайомим і малознайомим людям. Крім того, учасники співатимуть колядки різними мовами разом з групою студентів з африканських країн, що проживають у Львові. Африканці також представлятимуть свої різдвяні традиції, спів, їжу і танці.

Від усього серця бажаємо вам добрих свят і запрошуємо Вас до розділення нашої спільної радості.

Деталі:
о. Григорій Драус (тел. 097 517 06 42)