Завтра у Львові презентуватимуть книгу Блаженнішого Любомира “Андрей Шептицький – провісник екуменізму”

2012_N2_IMG_2789У середу, 7 жовтня, о 15.30 год. в актовій залі Львівського національного університету ім. І. Франка (вул. Університетська, 1, 2-ий поверх) відбудеться презентація книги “Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901 – 1944) провісник екуменізму”, яка є поглядом Блаженнішого Любомира на діяльність Митрополита Андрея у справі відновлення єдності Церков. Захяд організовують в рамках відзначення 150-тих роковини від дня народження Митрополита.

Як повідомляють організатори, презентуватиме книгу сам автор – Блаженніший Любомир, колектив редакторів та викладачі університету. До участі запрошують всіх охочих.

Книга є англо-українським перекладом докторату, який Любомир Гузар захистив 1972 року в Папському Урбаніянському університеті в Римі, інформує прес-служба Франкового вишу. Це погляд Блаженнішого на діяльність Митрополита Андрея у справі відновлення єдності Церков.

«Єдність людей між собою, єдність Церкви і єдність Церков, –  це дар із неба, про який Христос молився, виходячи на муку» – казав Митрополит Андрей.