Завтра у Львові прощатимуться з отцем Василем Поточняком

35wa6UУ середу, 22 квітня 2015 року, в Архикатедральному соборі святого Юра о 7.30 год. розпочнеться Архиєрейська поминальна Літургія за новопреставленим о. Василем Поточняком, виконавчим секретарем Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, першим Національним координатором душпастирства для українців в Італії.

Ієрейський Парастас розпочнеться о 9.00, опісля відбудеться помазання єлеєм та прощання. Поховають отця Василя Поточняка у Відпустовому Марійському центрі у Зарваниці.

Спочив у Бозі протоєрей Василь Поточняк 15 квітня 2015 року у італійському місті Брешія на 42-му році життя та 19-му році священства.

Довідка:

Василь Поточняк народився в с. Лімна Бойківського краю. Був ревним священиком Української Греко-Католицької Церкви та великим патріотом України, громадським діячем, організатором прощ до святих місць.

Закінчив Люблінський католицький університет, викладав у Дрогобицькій духовній семінарії, студіював у Папському східному інституті в Римі. 27 липня 1997 р. – отримав ієрейські свячення. Від 2001 року почав активно опікуватися не лише духовним, а й громадським життям трудових мігрантів. Завдяки організаторським зусиллям отця Василя в Італії створено понад 70 українських церковних осередків.

Для згуртування українців на Апеннінах священик Поточняк започаткував різні проекти, які живуть донині. Серед них і християнський часопис «До світла» ? духовний вісник для іммігрантів із вікторинами, поезіями та листами заробітчан.

Вічна пам’ять!