Завтра у Львові урочисто відкриють проспект св. Папи Івана Павла ІІ

Завтра, 24 червня 2021 року, у Львові урочисто відкриють проспект св. Папи Івана Павла ІІ.  Ця подія буде приурочена 20-літтю візиту Понтифіка до України. Додамо, що згідно з рішенням Львівської міської ради, частину вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини)  перейменували на проспект св. Папи Івана Павла ІІ. 

Розпочнеться подія о 15:30, неподалік від філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка 35а).  Серед учасників події буде декан філософсько-богословського факультету о. Юрій Щурко,  Митрополит і Архієпископ Львівський УГКЦ Владика Ігор, а також Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ  Владика Мечислав Мокшицький. Зі словом привітання до присутніх звернеться також ректор Львівської Духовної семінарії Святого Духа УГКЦ о. Ігор Бойко. Долучиться до події і Президент УКУ, Митрополит Філадельфійський Владика Борис.

Нагадаємо, що упродовж 23-27 червня Україна святкуваткує 20-річчя візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до України. Значна частина візиту св. Папи відбувалася на Сихові, де й розташовано новоперейменований проспект на честь Понтифіка.