Завтра у Прилбичах молитовно відзначать 150-річчя від Дня Народження свящмч. Климентія (Шептицького)

Завтра, 17 листопада  2019 року – 150-та річниця від Дня Народження Блаженного священномученика Климентія (Шептицького). З цієї нагоди у його родинному селі Прилбичах відбудеться низка заходів. Розпочнеться все з Архиєрейської Божественної Літургії, опісля якої також відбудеться відкриття банерної виставки. 

 Про Банерну експозицію  ” о. КЛИМЕНТІЙ ШЕПТИЦЬКИЙ — АРИСТОКРАТ ДУХУ”

Виставка “о. Климентій Шептицький — аристократ духу” підготовлена Постуляційним Центром Монастирів Студійського Уставу (Постуляційний Центр Монастирів Студійського Уставу) спільно з ЛМГО ” Українська молодь — Христові (Українська молодь – Христові) за фінансової підтримки Управління Культури ЛМР, з нагоди 150-ліття від дня народження о. Климентія Шептицького – відомого церковного діяча та архимандрита студитів. (150-ліття о. Климентія Шептицького – офіційна сторінка оргкомітету Відкриття виставки відбудеться 17 листопада 2019 р., у день 150-ої річниці від дня народження о. Климентія, у с. Прилбичі — родинному селі Шептицьких.

Виставка – це 10 банерів, на яких розкриваються основні моменти й етапи життя старця: від народження до моменту проголошення його блаженним священномучеником.
А саме дитинство та шкільні роки, студії у провідних європейських університетах, суспільно-політична діяльність,
період священства та монашества, ігуменство у Святоуспенській Унівській Лаврі, діяльність у період суспільно-політичних трансформацій, арешт та ув’язнення, проголошення блаженним священномучеником.

КЛИМЕНТІЙ ШЕПТИЦЬКИЙ — Блаженний Католицької Церкви, церковний діяч і архімандрит монахів Студійського уставу, брат Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького. Був послом до Галицького сейму та Віденського парламенту, заступником голови Господарського Товариства.

\