Завтра у Свято-Покровському кафедральному Соборі ПЦУ у Львові освятять ікону св. Іоакима і Анни

Про це повідомили на фб-сторінці Свято-Покровського кафедрального Собору ПЦУ у Львові (вул. Грушевського). Це копія ікони,  оригінал якої, освятив Предстоятель ПЦУ.Тепер перед іконою Іоакима і Анни щотижня у понеділок звершуватимуть  Вечірню з молебнем у наміренні збереження родин.

Дорогі брати і сестри!

Завтра, 25 липня у нашому Соборі після першої Божественної Літургії священниками Свято-Покровського собору буде освячено копію з ікони Святих Іоакима та Анни, оригінал якої освячений Предстоятелем нашої Церкви блаженнішим Митрополитом Епіфанієм та перебуває у Свято-Феодосіївському монастирі міста Києва. Ці святі є покровителями християнських родин та сімей.
Великою святинею нинішнього часу є кожна сім’я. І диявол, ворог людства особливо діє, щоб їх руйнувати і тому трагедією сьогоднішнього часу є велика кількість розлучень та не мирного життя в родинах. Ми християни, повинні уповати на милість Божу і прагнути до зміцнення родини та сім’ї.
Тому, із благословення керуючого Львівсько-Сокальською єпархією Православної Церкви України Митрополит Димитрій Рудюк у нашому Соборі кожного понеділка ввечері о 18 годині буде служитися вечірня з молебнем до Святих Богоотців перед цією іконою!
Нехай Господь, за молитвами Святих Богоотців Іоакима та Анни дарує нашій Україні міцні сім’ї та люблячі родини.
Завдячуємо священику Іван Гищук голові Синодальне управління у справах сім’ї Православної Церкви України та жертводавцям, які посприяли, щоб ця ікона була у нашому Соборі міста Львова”