Завтра у Центрі Шептицького відкриють фотовиставку “Освіта – шлях додому. Місця позбавлення волі: чи можна знайти вихід?”

13 листопада 2018 року з 15.00 до 17.00 у Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького УКУ у 127 аудиторії відбудеться відкриття фотовиставки та публічна дискусія “Освіта – шлях додому. Місця позбавлення волі: чи можна знайти вихід?”

29


Метою заходу є привернення уваги громадськості до потреб людей, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, подолання існуючих стереотипів, важливість ресоціалізації колишніх засуджених, а також акцентування на якісній співпраці навчальних закладів, державних структур (установи виконання покарань, центри пробації) та громадськості у вирішенні питань засуджених.

У дискусії візьмуть участь представники БО “Free Zone”, БО “100% життя” м. Львів, викладачі магістерської програми “Технології та інновації в соціальній роботі”, працівники “Центру пробації” та Львівської виправної колонії №30, лідери Спільноти колишніх засуджених та людей, які перехворіли туберкульозом, ВІЛ-позитивні особи з “відкритим обличчям”. Виставка відбуватиметься в 11 регіонах України.

Організатори заходу: Магістерська програма “Технології та інновації в соціальній роботі” УКУ, БО “Free Zone”, БО “100% життя” м. Львів.

За більш детальною інформацією можна звертатися до пані Наталії Проць, керівника проектів БО “100% життя” м. Львів, +38 (097) 3080287; nataliprots@gmail.com
Катерина Ходак, керівник магістерської програми “Технології та інновації в соціальній роботі” УКУ
+38 (063)9287114; khodak@ucu.edu.ua

Усіх охочих запрошують прийти