Завтра в УКУ відбудеться міжрелігійний кінопоказ стрічки “Життя Пі”

letsgoto.comtravelguidesУ четвер, 19 квітня 2018 року, у Львові відбудеться міжрелігійний кінопоказ стрічки “Життя Пі” (2012). Захід розпочнеться о 14.00 год. в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 4, ауд. 203).

Організатори події: Міжконфесійний та міжрелігійний медіаресурс “Духовна велич Львова”, Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу “Лібертас”, Школа міжрелігійної журналістики, Львівський клуб «MasterPeace».

Для участі в заході просимо заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

Сюжет кінострічки такий: це дивовижно красивий, захоплюючий фільм про неймовірну історію пригод хлопця, що загубився в океані в одному човні з живим тигром та про небесне провидіння.

Історія подорожі юного індуса з дивним ім’ям Пі (Пі-Сін), який разом з родиною змушений емігрувати, сповнена безлічі пригод. На шляху з Індії до Канади корабель зазнає аварії, але юному Пі вдалося врятуватись. Але життєве випробування лише почалося. Загублений у невеликому човнику, у вирі Тихого океану, та ще й разом з велетенським бенгальським тигром…

Фільм «Життя Пі» (2012) – насичена пригодами, боротьбою і реалістичним сценами кінострічка, яка в підсумку обертається новою, неочікуваною стороною, і поставить питання, що змушує знову і знову прокручувати в голові сцени всього фільму, проводити аналогії і по-новому переосмислювати побачене. Режисер: Енґ Лі.

В ролях: Сурадж ШармаІрфан КханРейф СполлЖерар Депард’єТабуАділь ХуссейнАюш Тандон.

Кінокомпанія: Fox 2000 Pictures, Dune Entertainment, Ingenious.

MediaЖанр: ДрамаПригодиФентезі.

Країна: СШАТайваньВеликобританіяФранціяКанадаІндія.

Рік: 2012.

Тривалість: 02:06:59 год.

ДИВІТЬСЯ ТРЕЙЛЕР: