Завтра відслужать заупокійну літургію за Єрм. Ніканором (Єзерським)

1У суботу, 11 серпня о 9:00 у Свято-Іванівській Лаврі буде відслужена Заупокійна  Божественна Літургія. Завтра буде 9 днів від дня смерті настоятеля Лаври. Усіх парафіян просять вшанувати пам’ять священнослужителя.  Про це на фб-сторінці повідомив Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юстин Бойко.

Нагадаємо, 4 серпня 2018 року ієромонах Никанор Єзерський упокоївся у Бозі.

Довідка:  Микола Єзерський народився 19 грудня 1961 року в с. Скнилів. Навчався у середній школі № 75, а опісля у школі № 15. Навчався на механіко-технологічному факультеті “Львівської політехніки”. Потім правцював на львівському заводі “Іскра”.  У жовтні 1982 року вирішив вступити до підпільного студитського монастиря. У 1985 році прийняв вічні обіти. При схимі отримав ім’я Ніканор. Поєднував роботу  і навчання  у підпільній семінарії, адже готувався до ієрейських свячень. Прийняв їх 9 квітня 1987 року. У 1989 року ченці-студити повернулися до своєї обителі у Шевченківському Гаю. З 1994 року навчався у Мюнхенському Університеті Людвіга-Максиміліана на богословському факультеті.  З 14 листопада 2002 року на певний час був призначений настоятелем Святотроїцького монастиря Студійського Уставу у Зарваниці. Після закнічення докторських студій у Мюнхені повернувся до обителі, де розпочинав монаше життя за часів Незалежності України – Свято-Іванівської Лаври. З 9  квітня 2017 року призначений настоятелем цієї обителі.

4 серпня 2018 року на 57 році земської мандрівки о год. 5:15 за українським часом єрм. Ніканор Єзерський повернувся до дому Отця – дому, в якому немає ні болізні, ні печалі, ні зітхання, але життя безконечне!