Завтра — відзначають Положення Пояса Пресвятої Богородиці. У одному храмі Львова —престольний празник

13 вересня християни відзначають свято Положення Пояса Пресвятої Богородиці. Згідно з переданням, Пресвята Діва Марія Сама виплела Свій пояс із верблюжої шерсті та передала його Апостолу Томі, коли возносилася на Небеса.

1


Оскільки мощей Пресвятої Богородиці немає, бо Вона, згідно церковного передання, взята до Неба всеціло, то пояс, як і її риза, – залишилися нам на згадку про Неї та як доказ того, що Вона жила на землі. Свято Покладення Чесного Пояса встановили в 12-му столітті. А в столітті 14-му імператор Іван Катакузінос передав пояс до монастиря Ватопедського на святій Горі Афон. На даний час Пояс поділений на три частини, одна з яких зберігається у тому ж монастирі, друга – в монастирі в Трірі (Німеччина), а остання – в Грузії.

Храмовий празник Положення Пояса Пресвятої Богородиці святкує один львівський храм. Однак святкове Богослужіння буде у неділю, 16 вересня.

УГКЦ

Храм Положення Пояса Пресвятої Богородиці (вул. Л.Кобилиці, 7а)

Парох: о. Іван Ковалець

Святкове богослужіння розпочнеться 16 вересня *(у неділю) о 12.00 год.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятеля з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, мужності, незламності духу та віри! Нехай Пресвята Богородиця буде нам захистом від усіляких негараздів, а для усіх тих, що нині відстоюють свободу нашої Вітчизни  принесе перемогу і сповнить надією на світле майбутнє усього нашого народу.