Жителі м. Доль (Франція) помолилися за українське військо, єдність суспільства і мир у нашій державі

10606493_1541254996097494_1148813198247214019_nУ неділю, 17 серпня, у Франції, м. Доль (sanctuaire Notre Dame de Mont-Roland)  відбулася молитва  за перемогу України над окупантами, за її незалежність, єдність і світле майбутнє, а ще – за місто Львів.

Один із організаторів акції, львів’янин Тарас Гвоздик, розповідає, що метою цього заходу було ознайомити французьке суспільство із трагічними подіями, які відбуваються на території нашої держави та пояснити, за що бореться наша країна.

«На скільки б далеко ти не був від рідного дому, але твоє серце завжди залишається тут. Я вважаю, що одним із важливих аспектів майбутньої перемоги України є можливість привернути увагу іноземців до цього кризового питання: і не тільки політиків, а й простих громадян, таких, як ми. Після  молитви за Україну багато людей підходило та розпитувало про події в Києві, Майдан, війну на Сході. Це ще раз доводить, що жодні державні кордони не можуть стерти кордонів людяності і добра. Тішить те, що французи підтримують нас у прагненні бути вільними від Росії», – каже Тарас.

Також , за словами Тараса, він і його друг, ще одним організатор українських акцій, Toma Gaudin,  підготували листівки, перекладені на французьку мову, для майбутніх заходів у підтримку українського народу та її війська. Ось уривок із них: «За що бореться Україна?… Наш народ ніколи не посягав на чуже, але до останнього подиху ми будемо боронити рідну землю. Прості люди і армія, політики і культурні діячі, християни, мусульмани і атеїсти, україномовні і російськомовні –  ми єдині у прагненні здолати тирана Путіна заради власного суверенітету, нової демократичної Росії, заради майбутнього Європи… Разом ми переможемо, разом ми збережемо мир – то ви з нами?».