Жива Іnternet-зустріч для меломанів про українську християнську музику

скачанные файлыСьогодні, 5 лютого, о 20.00 год. відбудеться Жива Іnternet-зустріч (ЖІЗ) з представниками світу музики, які є по різні боки барикад: з одного – музичний редактор компанії MJoy Multimedia Артем Галицький, з іншого – лідер християнського гурту КАНА Христина Підлісецька.

Під час зустрічі обговорюватимуть тему української музики, а також української християнської музики як такої, що шукає свого слухача, шукає можливості свого розвитку та поширення. Поговоримо про труднощі, з якими стикаються молоді гурти та виконавці, пов’язані в тому числі з “політикою” радіостанцій.

«Щоденне життя чи не кожної людини супроводжує музика: хтось слухає її під час прогулянки, хтось вдома чи на роботі, хтось невимушено долучається до колективного прослуховування в маршрутівках або, банально, – під час дзвінків на мобільний. Тож виявляється, що музика відіграє велику роль у нашому житті: вона демонструє наші смаки чи емоційний стан, надихає чи допомагає розслабитися, спонукає до дії або дратує. Інколи ми можемо вважати друзями тих, хто має подібні музичні вподобання, а інколи навіть посваритися за нелюбов до певних виконавців чи гуртів» – зазначають організатори ЖІЗ і запрошують долучитися до теми, надсилаючи свої запитання до наших гостей, а також – висловити свою думку в голосуванні.

Трансляція зустрічі та її запис будуть на сторінці: dyvensvit.org

1.1
Артем Галицький, музичний редактор компанії MJoy Multimedia
hrystyna
Христина Підлісецька, лідер християнського гурту КАНА