Жива Internet-зустріч з владикою Венедиктом Алексійчуком

VenedyktЗавтра, 25 грудня 2014 року, о 20.00 год. відбудеться  жива Internet-зустріч з владикою Венедиктом Алексійчуком на тему: “Молодь обирає Різдво?”.

Якщо ввести в пошуковику вислів “молодь обирає”, то знайдемо, що ми обираємо КВК, здоров’я, життя і навіть “легку” любов. Та що нам справді варто обрати?

Тема найближчої Живої Internet-зустрічі могла би звучати “молодь обирає Церкву”, або “молодь обирає Христа”, або “молодь обирає віру”, та ми зупинилися на Різдві. Адже момент приходу Ісуса до людей подарував нам можливість обрати спасіння. Саме з Різдва почала формуватися Церква і віра в Єдиного Бога.

Обрати Різдво – це не лише колядки, вертепи, святковий стіл чи навіть святкова Літургія. Це щось глибше і цінніше ніж просто традиції, щось вище й сильніше ніж привітання “Христос Рождається”.

f_bog-sya-rojda-hto-j-go-moje-znati-sus-mu-mya-marya-mu-mati_kuriy-maksymiv_natalya_1325764539Тож на чому нам зосередитися, щоб обрати саме Різдво? Про це ми дізнаємося на зустрічі з владикою Венедиктом Алексійчуком, єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ, де можна буде поставити йому свої запитання (попередньо надіслати запитання можна тут).

Трансляція зустрічі та її запис будуть на сторінці Дивенсвіт.