Зворушлива промова Джима Керрі про наслідування Христа (ВІДЕО)

web3-jim-carrey-actorГолівудський комік зустрівся з колишніми злочинцями та ув’язненими. Таким Джима Керрі ви ще не бачили! Актор, відомий своїми смішними ролями у фільмах “Ейс Вентура: розшук домашніх тварин” та “Маска”, цього разу серйозно і ніжно розповів про свою віру.

“Я вважаю, що страждання веде до спасіння. Якщо серйозно, то це єдина дорога. Ми повинні прийняти це, не заперечувати, але зрозуміти”

На життєвому шляху коміка написано чимало історій, позначених терпінням і стражданням.  В 15 років він змушений був працювати, щоб допомогти грошима своїй родині, з цієї причини не зміг закінчити школу. Обидва його шлюби закінчились розлученнями, тому багато років Джим страждав від депресії. В інтернеті можемо знайти безліч інформації про те, як він лікувався від алкоголю та наркотиків, шукав себе у різних релігіях. Сьогодні його слова пропонують нам поглянути на Хрест, на якому був розіп’ятий Ісус, як на дорогу для нас самих:

“Тоді (в стражданні – прим.ред.) я мав прийняти одне з двох можливих рішень: або повернутися до воріт відмови за якими знаходиться помста і заподіяння шкоди собі та близьким, або повернутися до брами прощення, яка веде до благодаті.

Ваша присутність тут вказує на те, що ви вже прийняли для себе це рішення. Ви вирішили пройти через двері благодаті прощення. Так само, як це зробив Ісус на Хресті. Він страждав настільки сильно, був такий розчавлений, що навіть почав сумніватися. Відчув себе цілковито спустошеним. Так само як всі ви”.

web3-jim-carrey-speaking-homeboy-industries-los-angeles-june-homeboy-industries-youtube

Керрі також говорив про божественне походження кожної клітини нашого тіла і про те, як ми можемо стати серцем і очима Бога завдяки служінню світові своєю працею.

Слухачами актора були підопічні “Homeboy Industries” – центру, заснованого в Лос-Анжелесі єзуїтом о. Грегом Бойлом S.J. Це колишні злочинці та ув’язнені, які отримують можливість адаптуватися до здорового функціонування в суспільстві і в родині.

Серед діяльності підопічних Центру є авторська пекарня, кав’ярня, пункти громадського харчування, інтернет-магазин одягу та декілька інших видів діяльності. На додаток до роботи вони також отримують величезну підтримку у вигляді віри, надії та любові. Серед інших, як можемо бачити, також від відомих голлівудських акторів.

Джерело: http://propovidnyk.com.ua/