Йоги в Органному залі більше не буде. У Львівській міській раді прокоментували інцидент

магдалиниУ неділю, 29 липня 2018 року, у Будинку органної та камерної музики провели заняття з йоги. Оскільки будівля Органного залу є колишнім римо-католицьким костелом св. Марії Магдалини, де досі відбуваються богослужіння, проведення такої події у храмі та й ще у день святкування 1030-річчя хрещення Русі-України обурило львів’ян. Про це, зокрема, чимало дискутували у соціальних мережах впродовж кількох днів.

Щодо інциденту зреагував на своїй сторінці у мережі Фейсбук Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, який зазначив, що проведено відповідну розмову з керівництвом Органного залу, подібних ситуацій більше не буде.

“В першу чергу – просимо вибачення у всіх, в кого проведення даного заходу викликало обурення. Команда Органного залу розуміє і визнає, що сакральна споруда має свою атмосферу та правила, які потрібно поважати. Прагнучи залучати кращі світові практики до розвитку органного залу, на жаль, стаються непопрозуміння. Дану ситуацію ми та команда Органного залу візьмемо як досвід для недопущення подібних ситуацій в майбутньому. Дякуємо всім, хто звернув на це увагу”, – зазначив Андрій Москаленко.