125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого В’язничний капелан побував у Личаківській виправній колонії №30 з Йорданською водою

Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок із свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у Личаківській виправній колонії №30.

21 січня 2018 р., як зазвичай у неділю, до установи завітав в’язничний капелан Львівської архиєпархії УГКЦ отець Тарас Мирка та відслужив Божественну Літургію. По завершенні молитви душпастир окропив святою водою тимчасові помешкання засуджених. Під час відвідин усі, хто відбуває покарання, мали нагоду поспілкуватися зі священиком і разом колядувати.
Також капелан навідався до медичної частини установи, відвідав ув’язнених, які перебувають у дільниці посиленого контролю, а також благословив приміщення, у яких готують їжу для засуджених.
Нехай Воплочений Спаситель назавжди оселиться в серцях ув’язнених та працівників пенітенціарної системи, а Його благословення допомагає долати всі труднощі та виклики щоденного життя.

Джерело: kapelanstvo