У Львові відбулась перша Екстремальна Хресна дорога (ФОТО)

мандрували в малих групах. Салезіянська молодьМинулих вихідних відбулась прекрасна подія у місті Львові – Екстремальна Хресна дорога!

Римо-католицька Парафія Св. Йоана Павла ІІ (о. Григорій Драус та молодь) служила львів’янам організацією першої на теренах Львова Екстремальної Хресної дороги.

Особливістю такої Хресної дороги є її проведення. А саме, учасники впродовж усього шляху зберігають мовчання, розважаючи про Слово Боже, відбувається вона у нічний час та, зазвичай, шлях пролягає через лісову місцевість, села, поля тощо.

При організації такої Хресної дороги у Львові було обрано маршрут загальною протяжністю близько 27 км, що пролягав через різні райони міста. Екстремальна Хресна дорога розпочалася із Римо-католицької Парафії Св. Йоана Павла ІІ, що в УКУ на вул. Хуторівка, 35а, (від Служби і реколекційній науки  про сім’ю) далі учасники попрямували через найвизначніші місця Львова, зокрема вершину Високого замку, Вірменський кафедральний собор та пам’ятник Жертвам львівського єврейського гетто, до Храму святого Климента папи УГКЦ – останньої станції Хресної дороги, де і відбулась радісна агапа.

Загалом, у ній прийняли участь близько 100 людей, як зі Львова, так і з Дрогобича, здебільшого молодь. Наймолодшому учаснику лише 13 років, а найстаршому – 60 років.

Парафія Св. Йоана Павла ІІ щиро дякує усім учасникам, а також Силезійській молоді із Ораторії Св. Домініка Савіо, що так чисельною долучилися до проведення цієї Екстремальної Хресної дороги.

Вночі,  21 на 22 квітня 2017 року, планується подібний захід: Екстремальна Дорога Світла (присвячений зустрічам з Воскреслим Христом).

                                                                Підготувала Оксана Карашкевич

Фото: Марта Мазур, Марія Будзович, Юля Марциняк