24 липня вшановують св. Шарбеля. Львів’ян кличуть молитву перед його мощами. Де помолитися?

Сьогодні, 24 липня, християни західного обряду вшановують пам’ять святого чудотворця з Лівану Шарбеля.

Перед мощами святого Шарбеля у Льовові можна помолитися відразу у двох локаціях.

Храм Матері Божої Неустанної Помочі РКЦ  (Львів-Збоїща, вул. Мазепи, 46).

Тут моління перед мощами св. Шарбеля звершують щопонеділка, після Святої Меси, яка розпочинається о 19:00. Також присутніх благословляють мощами.

Архикатедральний Собор св. Юрія. (пл. святого Юрія, 5)

 Щовівторка, о 10.00 год., в Архикатедральному Соборі св. Юрія Побідоносця звершується Божественна Літургія за оздоровлення недужих, кволих та немічних. Опісля служиться Молебень до святого Цілителя Шарбеля.
Звершує Молебень митрофорний протоієрей Роман Кравчик, адміністратор Собору.
 
Подаваймо у Храмі імена хворих та потребуючих людей на Престіл Господній, щоб Свята Церква молилася за цих осіб і просила Ласки Божої для них. Молімося, щоб Господь через заступництво святого Шарбеля зцілив всі їхні немочі, дав силу і терпіння, щоб укріпив духовно, подав надію і вселив у їхні серця любов і мир.
 
Звертаючись з молитвою до святого Шарбеля, не забуваймо, що саме Господь зцілює нас через мощі своїх вірних слуг, саме Він є першоджерелом цілительної сили. «Хто їсть моє Тіло і п’є мою Кров, той має життя вічне, і я воскрешу його останнього дня», (Ів. 6, 54). ― Це є заклик до всіх нас приступати до Святої Тайни Покаяння і Євхаристії.
 
 О святий Шарбелю, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби, пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і недостойних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібне для здоров’я тілесного і спасіння духовного у Бога випроси.
А ми вдячні за дивне Твоє заступництво славимо Бога, Який дарував нам такого молільника, цілителя і чудотворця, і возсилаємо славу Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.
 
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «молебень до святого шарбеля щоввторка, псля божественной лiTypri° 10:00 святий шарбелю, приими вi̇д люблячих i вдячних сердець молитви наш!»