5 чудових християнських фільмів про людей, які відповіли на поклик Божий і змінили світ

Можна шкодувати через недосконалість світу, виклики пандемії, несправедливість і матеріалістичний світогляд.

  1. “Чудовий день по-сусідству”

Цю стрічку зняли на основі реальних подій. У центрі сюжету історія телевізійного ведучого Фреда Роджерса (його постать блискуче втілив актор Том Хенкс).  Фреда Роджреса ще за життя називали у Америці “живим святим”. Причина у тому, що цей телевізійний ведучий став другом тисячам дітей у різних куточках країни. Бо він, не боячись, говорив із дітьми на такі непрості теми як прощення, прийняття себе, цінність кожної особи. Причина у тому, що він був християнським пастором і одного разу вирішив для себе, що підкорить “синій екран”,аби він ніс не нікому непотрібну інформацію, а духовність. Також сюжет фільму про пошук свого місця у світі. Адже він оповідає про зустріч цинічного журналіста із містером Роджерсом, яка надихнула “акулу пера” докорінно змінити своє життя і віднайти молитву, яку давно загубив у вирі буденності.

2)Святий Августин.

Це історія про духовну еволюцію людини, яка була блискучим оратором і відчула всі спокуси світу, але не покинула внутрішній духовний пошук. Від маніхейства до християнства, Августин проходить особистий шлях випробувань і становлення. У центрі сюжету: перемога себе і відвага змінити світ через зміну себе.

3) “Кароль. Людина, яка стала Папою”.

30-ті роки, Польща. Десятирічний Кароль Войтила сповнений радості і надій, які поступово починають руйнуватися. Спочатку помирає його мати і брат, потім починається війна – люди їдуть з країни, рятуючи власні життя. Починаються перші гоніння євреїв. Усі ці події дають поштовх для преображення Кароля із простого робітника у поета і вчителя. Його життя – це постійна боротьба, яка, зрештою, приводить його до рішення стати священником, а у 1978 році людиною, добре знаною у всьому світі, тим, хто зробив яскравим кінець XX століття і змінив хід історії.

kinopoisk.ru

4) “Мати Тереза”.

Фільм “Мати Тереза” оповідає історію Агнеси Гонджа Бояджиу, відомої як Мати Тереза Калькутська.  Коли їй виповнився 21 рік, вона прийняла монаший постриг з ім’ям Тереза. У сорокових роках вона активно займалася відкриттям шкіл, притулків, лікарень для малозабезпечених, незалежно від їх національності та віросповідання. А детальніше про це можна довідатися із цієї кінострічки.

5). “Джузеппе Москатті. Любов, яка зцілює”.

Однією з найпотужніших кінокартин сучасності є біографічна історія про одного простого італійця, який кілька десятиліть тому був канонізований як святий. Йдеться про фільм «Джузеппе Москаті: Любов, що зцілює». Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що таке справжнє християнство, то обов’язково подивіться цей фільм. Він багато чому навчить і багато про що розповість на прикладах вчинків і виборів доктора Джузеппе з Неаполя.
Через образ головного героя ми розуміємо, що означають слова «Бог є Любов», адже такі вчинки, які здійснював цей не такий вже і забезпечений лікар, віддаючи практично останнє для того, щоб врятувати когось із близьких, можна зробити лише з великої любові . І під близькими розуміються не родичі, а всі люди, особливо ті, які потрапили в біду.
Це наочний приклад того, як потрібно ставитися до своїх пацієнтів лікарю від Бога, який вирішив вибрати таку стезю не через гроші і не заради поваги, а для того, щоб всього лише допомагати оточуючим в міру своїх можливостей. Іноді здається, що герой вчиняє неправильно, так само думає і його сестра Ніна, яка намагається врятувати свого брата, як їй здається, але в підсумку вона його розуміє і стає його опорою і підтримкою.
Фільм по-справжньому чудовий, його можна дивитися в будь-якому настрої і в будь-якому віці. Можливо, що після перегляду у вас з’являться якісь нові думки в голові на життя і її сенс ви поглянете зовсім по-новому. У цьому кіно показаний реальний приклад християнського повсякденного подвигу.

За матеріалами: https://www.invictory.org