5 фільмів про апостолів Петра і Павла та духовну витривалість

У празник Петра і Павла, пропонуємо до Вашої уваги християнські фільми про постаті цих апостолів, які розкривають не лише історичне тло тих часів, але й показують як бути вірянином, попри випробування та сумніви.

1.”Петро і Павло”.

 У цьому фільмі, показана історія раннього християнства.
Перших послідовників віри Христової жорстоко переслідували римська влада та юдейські первосвященики.
Два провідних Апостоли – Петро і Павло, боролися за утвердження віри в Божого Сина. Їх життя було наповнене драматичними подіями, коли протягом трьох десятиліть, разом і порізно, вони відстоювали вчення Христа, страждали і боролися до кінця. У фільмі ви побачите безліч біблійних подій, описаних у книзі Діянь Апостолів: побиття Стефана камінням, дорога Савла в Дамаск, повернення в Єрусалим, місіонерську подорож Павла в Малу Азію і Грецію, суперечки Петра і Павла про іудейський закон, і їх жертовний шлях до Риму .
Обидва Апостола прийняли мученицьку смерть за часів правління Нерона. Павло був обезголовлений, а Петро – розіп’ятий.

2. “Святий Петро”

Учень і послідовник Ісуса Христа Петро ще не знає, що йому належить відректися і втратити свого вчителя, не знає він також про майбутнє чудове воскресінні Христа і вже тим більше про те, що йому належить стати засновником християнської церкви. Петро, ​​вірно, слідує за пророком віри християнської по землі і вимушено відрікається від нього в критичний момент. Але славний чоловік не падає духом, так як готовий продовжувати справу вчителя. Але ось проходить три дні після поховання Христа, і він повертається щоб показати всім не тільки силу Господа, а й наділити Петра нею, щоб він міг служити його намісником на землі серед грішників.

3. “Павло. Апостол Христа”.

Історія життя і смерті апостола Павла, який пройшов шлях від гонителя християн до одного із основоположників християнської Церкви.  Його остання місіонерська подорож закінчується в тюрмі, куди він був заточений за указом імператора Нерона. Поки полонений Павло чекає страти  і розмірковує про посмертну долю, його послідовник Лука пише книгу Діяння святих апостолів.

4. “Апостол Петро: спокута”.

Петро був вірним послідовником Христа. Однак, коли Ісуса арештували, Петро відчув слабкодухість  і відрікся від свого Учителя.  Після цього, він присвятив своє життя спокуті цього гріха.

5. “Діяння апостолів”.

Практично дослівний відеопереказ книги “Діяння апостолів” у якому оповідається про становлення Церкви, а також розкриті постаті апостолів Петра і Павла.

Підготовано за матеріалами з Інтернету