5 фільмів, які варто переглянути на Різдво

Різдвяний час – це період осмислення і переоцінки пережитого. Різдво відкриває нам емоції, враження, пережиття, які не відчуваємо впродовж року. Тому у вихідний запрошуємо ввімкнути святкові гірлянди, заварити какао і переглянути фільми, які змушують замислитися.

“Коли ангели співають”

У дитинстві Майкл Вокер просто обожнював Різдво. Однак трагічний нещасний випадок надовго позбавив його здатності радіти і святкувати це торжество. Лише 30 років потому, коли в біді опиниться його юний син, Майклу доведеться знайти в собі сили, щоб раз і назавжди, розібравшись з примарами зі свого минулого, знову знайти для себе радість свята і перестати бути місцевим Грінчем.

“Різдво з невдахами”

Подружжя Кренків вирішують зекономити на Різдві, відправившись на свята в омріяний круїз. Тим паче, коли доросла дочка на стажуванні у Перу. Однак, в останню донька вирішує приїхати до батьків і святкувати у родинному колі.

“Ноель”

Фільм, який засвідчує, що на Різдво нема місця для самотності та смутку. Варто лише роззирнутися навкруги, побачити і почути своїх ближніх. Історії життів головних героїв це доводять.

“Любіть Куперів”

kinopoisk.ru

У центрі сюжету – взаємини близьких людей чотирьох поколінь, великої родини Куперів. У різдвяний Святвечір всі вони зібралися під одним дахом у батьківській хаті в Піттсбурзі, щоб зустріти свято в рідному колі.

“Планета самотніх”, “Планета самотніх 2”

Польська кіносага у трьох частинах, яка розповідає про кохання, нові цифрові технології та різдвяні дива. Романтична мелодрама спонукає знайти у собі нові емоції та внутрішні ресурси.

Підготувала Юліана Лавриш