«За останні роки нелюди знищили наше військо. Але вони не знищили наш дух»,— А. Садовий

10351759_247623012107412_7304774287355728254_nСьогодні, 15 червня 2014 року у Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченку сотні людей молитвою вшанували пам’ять загиблих під час антитерористичної операції українських військових. Про це пише інформаційне агенство міста zaxid.net.

На молебень прийшли звичайні львів’яни, священики усіх конфесій, видатні люди міста, місцеві урядовці і політики. Був присутній й міський голова Андрій Садовий.

Після молитви активісти львівського Євромайдану оголосили звернення до Президента Петра Порошенка, у якій вимагали розпустити Верховну Раду, покарати уряд, а також зміцнити сили АТО.

Під час промови до присутніх після молебню з приводу вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули в Луганську, міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що за свободу потрібно боротися і “ніхто не знає скільки триватиме війна”.

Зокрема він сказав таке: “Коли ми отримали нашу незалежність, то думали, що це само собою. Але в Біблії не записано, що Україна має бути незалежною державою. За незалежність треба боротись кожного дня. Тільки праця кожного з нас може дати життя нашій державі. Ми зараз переживаємо найтрагічніші місяці в житті нашої країни. Багато років проти України ведеться інформаційна війна, економічна, енергетична війна. Сьогодні є війна військова. Але вона є новітня – це державний тероризм сусідньої держави”.

Андрій Садовий вважає, що останнім часом в Україні не було єдності, політики ділили Україну на захід і Схід, маніпулювали людьми перед виборами, я тому довгі роки не було влади, яку б хотілося мати.

“Коли ми говоримо про єдність, багато хто з нас уявляє щось незрозуміле, велике. Ні, друзі. Єдність – це коли в сім`ї є злагода, коли батьки і діти є разом, розуміють одне одного, коли в нашій родині є єдність. Коли ми разом є за одним столом – брат зі сестрою, родина з родиною. Коли ми в будинку живемо дружно, як одна сім`я. Коли ми в місті є разом… Тоді буде єдність в нашій державі. Це те, що відчуваю я своїм серцем”, – заявив мер Львова.

Нагадаємо, що в ніч з 13 на 14 червня, під час заходу на посадку в аеропорті Луганська було збито військово-транспортний літак Збройних Сил України ІЛ-76. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Усі вони загинули.

Нагадаємо також, що указом президента в неділю, 15 червня, в Україні оголошено днем жалоби за військовими і прикордонниками, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.