5 християнських фільмів, які вийдуть на екрани у 2021 році

1.”Страсті Христові”. Продовження фільму

Відбудеться прем’єра продовження фільму “Страсті Христові” Мела Гібсона, який буде присвячений євангельським подіям між Розп’яттям Христа і Воскресінням. Показ фільму запланований на березень 2021 року. Американський актор Джеймс Кевізела сказав у інтерв’ю британському виданню The Independent.

“Чутки про те, що Гібсон має намір зняти такий фільм ходили давно, але не було певності та й пандемія внесла свої корективи. Співавтором сценарію спільно з Мелом Гібсоном став відомий кінодраматург Рендалл Уолес.

2. “Любов, яка спокутує”

Ця стрічка, знята за бестселером американської письменниці Франсіс Риверс. Продюсерами фільму стала голівудська акторка, режисер серіалу “Біблія” Рома Дауні і Сінді Бонд, яка раніше працювала над фільмом “Можна лише уявити”.  У центрі сюжету історія дівчини, яка була змушена займатися проституцією і про силу любові, яка може змінити все, зокрема і звичне життя.

3. “Незламний хлопець”.

У центрі сюжету реальна історія хлопчика-аутиста із захворюванням кісток Остіна Леррета. Фільм розповість про життя родини, яка зустрілася із непростим випробуванням: хворобою дитини. І лише оптимізм та незламна віра  їхнього унікального сина допоможе перемогти все. 

4. “A Week Away”.

Цей фільм за жанром можна характеризувати як християнський мюзикл про віру та родину. За словами продюсера Алана Пауела головним посланням стрічки стане: “прийняття і прощення”. У фільмі лунатимуть пісні відомих християнських виконавців. Ця стрічка побачить світ на Neflix  і розповість історію проблемного підлітка, який через проблеми із законом повинен обирати: суд, чи літній християнський табір. 

5. “The Chosen” (“Вибрані”).

Цей кінотвір називають “безпрецедентним серіалом про Христа”, який переглянули тисячі людей у різних куточках світу. Організатори повідомили, що будуть намагатися знімати другий сезон, попри пандемію. Тож, є надія, що можна буде побачити нові серії вже у 2021 році.

«Через коронавірус було важко сказати, чи будемо знімати другий сезон. Але ми також відчуваємо необхідність в тому, щоб розповісти світу історію про Ісуса. Щедрість шанувальників серіалу дозволяє нам подолати перешкоди», – сказав Даллас Дженкінс, режисер «Вибраних».

Джерело: https://www.invictory.org/ за  https://www.christianpost.com/, також використано матеріали 

http://radiosvitanok.org.ua/