5 теплих фільмів для сімейного перегляду

Поки на вулиці осінь набирає обертів, пропонуємо вам підбірку фільмів, які можна подивитися всією сім’єю, які можна переглянути у будь-який час і осмислити найпотаємніше.

  1. Невидима сторона

Цей фільм заснований на реальних подіях і розказує про Майкла Ора, який залишився без сім’ї та дому. Та одного дня доля звела його з родиною Туї, які дали хлопцю прихисток, освіту, допомогли стати зіркою американського футболу і найголовніше – оточили любов’ю і нагадали, що сім’я – це не тільки про кровні зв’язки.

2. Твої, мої, наші

Комедійна стрічка розповідає про Френка та Хелен, які обоє овдовіли і випадково зустрілися в рідному місті, де народилися і навчалися. Чоловік та жінка покохали одне одного і вирішили жити разом. Однак труднощі полягали в тому, що з попереднього шлюбу Френк має вісьмох дітей, а Хелен – десятьох. Чи витримає багатодітна сім’я перевірку побутом та спільним життям в новому будинку?

3. Диво

Маленький Август народився з рідкісною генетичною хворобою, в результаті якої йому довелося перенести більше 20 операцій на обличчі. Люди звертають на нього увагу та лякаються, через що хлопчик дуже комплексує. Та батьки вирішили віддати сина до звичайної школи, щоб він навчився жити в соціумі. Попереду на сім’ю чекає нелегкий шлях.

4. Порятунок містера Бенкса

Фільм розповідає про реальну історію знайомства Уолта Діснея з письменницею Памелою Ліндон Треверс, авторкою знаменитої книги про Мері Поппінс. Мультиплікатор всіма силами намагається переконати жінку дати дозвіл на екранізацію її рукопису та догодити їй у всіх деталях, але примхлива письменниця не хоче піддаватися. Зрештою, вона розповідає про своє дитинство і про те, як створила історію про Мері Поппінс…

5. Афера по-голлівудськи

Продюсер Макс Барбер вже довго намагається досягнути успіху в кінематографі, та його фільми не набирають популярності, а гроші кредиторам потрібно повертати. Та одного разу Макс став свідком нещасного випадку – загибелі головного актора, за що продюсеру заплатили велику страхову компенсацію. Так у нього народилася ідея і самому влаштувати «нещасний» випадок для свого старенького актора, щоб отримати гроші, але впертий дідусь продовжує героїчно виживати у всіх ситуаціях.

Підготувала Софія Витівська