“Товариство метрвих поетів”: свобода і мистецтво проти жорстокості світу

0011774.JPG“Товариство мертвих поетів” (англ. Dead Poets Society) — художній фільм, знятий режисером Пітером Віром. У фільмі йдеться про вчителя англійської мови та літератури, який надихає своїх учнів змінити хоч щось у своєму житті і пробуджує у них інтерес до поезії та літератури. Дія фільму відбувається у підготовчій школі міста Велтон у штаті Вермонт. Джон Кітінг – новий викладач англійської мови у консервативному коледжі. Кітинг надихає учнів відродити «Товариство мертвих поетів», а на своїх заняттях допомагає кожному юнакові знайти свій власний голос у безликому хорі, відкрити для себе прекрасний світ природи й поезії. Результат боротьби студентів за право самовираження — трагічний, а цей фільм нікого не залишає байдужим.

Суспільство мертвих поетів чи будь щасливий в цю секунду … рецензія на фільм Суспільство мертвих поетів .
Дивно, скільки всього можна сказати за 120 хвилин. Як багато можна висловити . Скільки струн людської душі можна зачепити, і як глибоко можна пізнати сутність людської душі.
«Товариство мертвих поетів» – один з тих небагатьох фільмів, які дійсно змушують задуматися, поглянути на своє життя і запитати себе: а чи так я живу? А чи можу я сказати , що я дійсно живу. А чи можу я сказати , що в мені є сили протистояти цьому світу , щоб не просто існувати , щоб не бути амебою , щоб жити як вільна людина, бути самим собою.

Німецький математик Крістан Гольдбах колись сказав: «Ніколи не можна жити щасливо, якщо весь час тремтиш від страху». Це кінострічка про людей, які боролись зі своїми особистими та соціальними фобіями.